iDes

Spolehlivý partner

iDES je první plně internetový program pro správu nemovitostí na českém trhu. U našich zákazníků jej provozujeme už 14 let. V nás pak najdete důvěryhodného partnera - vývoji počítačových programů se věnujeme více než 25 let.

Vše pod jednou střechou

V iDESu najdete všechny informace na jednom místě. Ať už jsou to data technická (revize, objednávky, požadavky...), evidenční (nájemné a vyúčtování služeb, platby,...) nebo ekonomické (analytické přehledy,...). Velkou výhodou je vlastní, plně integrované účetnictví. iDES tak šetří peníze i čas správců  - odpadá nutnost učit se pracovat s dalšími programy.

Dostupný online - kdykoliv a kdekoliv

Pro používání iDESu stačí mít nainstalovaný internetový prohlížeč. Veškerá data jsou tak k dispozici kdykoliv a kdekoliv, kam sahá internetové připojení. O bezpečnost ale nemusíte mít strach - veškerá komunikace probíhá pomocí šifrovaných datových přenosů.

Na velikosti nezáleží

V iDES je možno spravovat i velké množství domů a velké objemy dat. Používá jej řada měst a městských částí, včetně Prahy nebo Brna. Padne však jako ulitý i menším zákazníkům - je vhodný i pro správu malých domů a společenství vlastníků jednotek. Hodí se pro všechny typy vlastnictví - správu domů SVJ, BD i soukromých vlastníků.

Transparentnost

Mnohaúrovňový systém umožňuje přístup k datům nejen správcům, představitelům vlastníků či družstev, ale také uživatelé jednotlivých jednotek. Vždy však pouze k těm informacím, které se týkají právě jich.

Kompatibilita

iDES je kamarádský systém. Kamarádí se svými uživatelkami a uživateli. A kamarádí se také s řadou dalších informačních systémů, které Správce při své práci může potřebovat. Jeho možnosti tak ještě vzrůstají.

On Line přístup představitelů SVJ / BD / měst / majitelů k informacím týkajícím se příslušné účetní jednotky.

ON Line přístup uživatelů jednotek SVJ / BD / měst / majitelů k informacím týkajícím se příslušného bytu, nebytového prostoru.

ABO Automatické natahování bankovních výpisů podávání příkazů k úhradě.

Vazba na registr podnikatelských subjektů, IČ.

Vazba na insolvenční rejstřík ISIR.

Vazba na registr plátců DPH, nespolehlivý plátce, registrované účty.

Vazba na FÚ (Souhrnné hlášení 92a, od 1.1.2016 kontrolní hlášení.

Vazba na ekonomické systémy měst a obcí (Účetnictví měst).

A celá řada dalších integračních vazeb, pro další informace nás prosím kontaktujte, obchod@ides.cz.

Veškeré vazby jsou volitelné a záleží na Vás, na zákazníkovi, Správci, jak těchto možností využijete.